گوسفند رومانوف: طرح توجیهی پرورش گوسفند رومانوف

این نوع گاوآهن ها در سر تا سر آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد و 80 تا 90 درصد بقایای گیاهی را برگردان می کند و تنها 10 تا 20 درصد بقایا درسطح خاک باقی می ماند. به گاو آهن مقعر یا تو گود هم معروف است و برای عملیات خاک ورزی اولیه مورد استفاده قرار می گیرد بشقاب های مقعر به صورت جدا از هم بر روی یک شاسی قرار گرفته اند و عمق کار بوسیله چرخ تنظیم عمق که حداکثر یک سوم قطر بشقاب می باشد انجام می گیرد این چرخ مانع بسیار خوبی است برای اینکه نمیگذارد.

امروزه تحقیقات روی ادوات مرکب بنا به ضرورت­های کاهش تردد، صرفه­جویی در زمان و هزینه و افزایش راندمان مورد توجه جدی قرار دارد. از زمان هند باستان تا این زمان، انسان ها، به این موجود مهربان و نیکوکار، به عنوان یکی از اصلی ترین نیروهای پایدار کمک کننده به نژاد بشر، نگاه می کرده اند. گاوی به عنوان هافبک برای تیم خود بازی میکند و از پای راست خود به خوبی بهره میگیرد . قدرت چرای ان به خوبی جرسی ها نیست گرنزی ها از زیر گونه ، در جزیره گرنزی (یکی دیگر از جزایر بین کانال فرانسه وانگلیس) منشا گرفته اند.

BTLوحشی مایلی مربع تقریبا در ۲۴همچون جرسی ، زیر گونه بریتانیایی و نورماندی میباشد . گسترش میتواند دارای سه گونه باشد: 1ـ گسترش از آغاز. این نوع گاو آهن ها برای شکستن نواحی سخت و زیرین خاک برای بهبود نفوذ آب و گسترش ریشه ها استفاده می شود و معمولا 90 درصد بقایای گیاهی در سطح خاک باقی می ماند. از این گاو آهن برای تهیه بستر بذر، وجین، سله شکنی، خرد کردن بقایای گیاهی و مخلوط کردن آن ها با خاک و اختلاط کود ها با خاک استفاده می شود که کار ماشین های خاکورزی اولیه و ثانویه را به صورت توام و یکجا انجام می دهد.

این گاوآهن از لحاظ نحوه تاثیر مشابه گاو آهن برگرداندار عمل میکند اما از آنجائیکه در این نوع، خاک بطور ناقص برگردانده میشود، لذا تنها در شرایطی توصیه میشود که گاوآهن برگرداندار قادر به کارکردن نباشد. در حالت ایده آل موها نرم و کوتاه هستند. اطمینان داشته باشید که با خرید گوسفند از شرکت ما، گوسفندهای زنده، با وزن ایده آل و با سلامتی کامل به شما عرضه می کنیم.

شما با خرید از ما می توانید با قیمت بسیار پایین یک گوسفند کاملا سالم خریداری کنید. «لا ذَلُولٌ» ، «وَ لا تَسْقِی»2ـ آنچه در راه فرمان خدا مصرف میشود، باید سالم باشد. در بعضی از نقاط به کلتیواتور مزرعه معروف است در صورتیکه گاو آهن چیزل دارای ساختمانی سنگین تر می باشد و اصولا برای خاک ورزی اولیه بکار برده می شود در حعضوی که کلتیواتور های مزرعه عمدتا به منظور خاک ورزی ثانویه و از بین بردن علف های هرز مورد استفاده قرار می گیرد . غذا، که به عنوان یک عامل کلیدی در همه جنبه های اصلی طبیعت مطرح است، باید مورد توجه قرار گیرد.

معینی این نامه را که صد بیت است، در متن شاهکار آورده است. شاهنامة فردوسی یکی از الهامدهندگان اصلی معینی در سرودن شاهکار بوده است و تأثیر کلّی بر شاهکار گذاشته است. گاوآهن ایرانی عبارت از قطعه چوب بزرگ استوانه ای شکلی به نام کنده است که نوک تیز و شیب داری در جلو دارد . به داشتن یک سیستم عصبی بسیار توسعه یافته شهرت دارد . برخی از مکان های شهر پامپولنا به دلیل حضور ارنست همینگوی شهرت بسیار زیادی پیدا کرده اند مانند هتل La Perla و یا کافه Iruña Café .

گاوهای جرسی به خلوص نژادی شهرت دارند زیرا در جزیره جرسی به گاوی که مشخصات نامطلوب داشت اجازه ماندن داده نمیشود. سپس بالا می رود و به سمت راست گاوآهن بر می گردد. فاصله صحیح بین چرخهامعمولا در کاتالوگ گاوآهن و به صورت فاصله وسط تراکتور تا دیواره داخلی چرخ عقب سمت راست بیان می شود. دومین قدمیکه توصیه میکنیم این است که اقدامات زیست ایمنی درون گله ای در جهت کاهش خطر انتقال بیماری لکوز گاوی در بین گاوها باید اعمال شود. این دستگاه در انواع مدلها به تولید میرسد که فاصله بین هر شاخه 50 سانتیمتر میباشد، عرض کار و حداکثر عمق نفوذ دستگاه 5 شاخه در حدود 45 تا 160 سانتیمتر است و در 7 شاخه 50 تا 210 سانتیمتراست و عمق تاثیر غلتک در هر دو مورد در حدود 20 سانتیمتر میباشد.

افغانها بصورت عموم علاقه مند است که شیر در غذای آنها موجود باشد.تقاضا برای این محصولات زیاد وروز به روز اضافه میشود .در 2005م افغانها 1.55 میلیون تن شیر مصرف داشته در حالیکه تولید خودشان 1.45 تن بوده؛به این معنی که 100000 تن شیر را ا پاکستان ؛ایران؛وامات ودیرگرجاها وارد میکردند.افغانستان ظرفیت تولید شیر اضافی 100000 تن توسط اصلاح کردن خدمات ؛تغذیه ؛نسلگیری وپیداکردن ماکیت را دارند.واحد های ساحوی وترنری در این زمینه کمک کرده میتواند. بررسی و شناخت توانائیهای گاومیش و مقایسه آن با گاو میتواند دامپروران را در انتخاب مواد غذائی مناسب با کاربرد محلی و با توجه به توان تولیدی دام راهنمائی نماید.

اما شاید بتوان، با در اختیار داشتن برخی از اطلاعات مهم، درباره میزان شیر تولیدی گاوها، رقمی را تخمین زد. واقعاً بسیار شگفت انگیز خواهد بود که بدانید، گاوها در این سال ها، چقدر در افزایش میزان شیر تولیدی، پیشرفت کرده اند. گوساله ها وگاوهای جوان به پرازیت های داخلی بسیار حساس میباشد وکنترول منظم ظرازت ها در حیوانت جوان بخش مهم مجموعه برنامه صحت می باشد. شماباید مجالس را بامالداران دایر نموده وروی رابطه ای صحت حیوان -تولید حیوان- اقزایش منافع مالداری ومفادیکه از بکار بردن خدمات این مجموعه به مالدار میرسد مباحثه نماید.شما باید روی این نکته زیاد تاکید نمایید که با مصرف بسیار کم برای خدمات این برنامه عواید هنگفتی از بابت بهبودی در صحت حیوانات-کم شدن مصابیت به بیماری و پایان آمدن تلفات شان خواهد شد .قیمت مصارف خدمات این مجموعه را برای مالداران محاسبه نوده و نشان دهید که از یاد در تولید شیر و زنده ماندن گوساله تا عمرکه از شیر قطع میشود مصارف تمام خدمات را برای حیوانات شان پوره می نماید وحتی مفاد برایشان میکند.

متوسط تولید گاو در ایالات متحده حدود 21000 پوند شیر در سال، یعنی تقریباً 2500 گالن در سال، است. اما یک بار خوراک دادن در روز چطور مهم ترین قسمت مزرعه یعنی گاوهای شیری را تحت تاثیر قرار می دهد؟ این بازیکن در حال حاضر با شماره 30 برای تیم فوتبال بارسلونا و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی اسپانیا بازی میکند. دلیل اینکه گاوها منبع شماره 1 تولید شیر در جهان هستند، این است که آن ها در تولید شیر، برتری قابل توجهی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید