نرم افزارهای ویندوز را در اندروید اجرا کنید – چه جوری

بخش بوت شامل برخی از کد ها و داده ها است که به BIOS کمک می کند تا کنترل فرآیند راه اندازی سیستم را به ویندوز واگذار کند. در اغلب کامپیوترها ورود به این بخش با فشردن دکمه هایی همچون F2 یا F12، F10، F8 یا Esc صورت میپذیرد. در نهایت یادتان باشد که ویندوز ۱۰ به صورت خودکار ممکن است اغلب کارت شبکههای بیسیم که از تراشههای معروف کمپانیهایی مثل Realtek بهره میبرند را شناسایی کند اما همیشه درایور کارت شبکهی بیسیم در ویندوز موجود نیست.

گاهی اوقات شما به دلیل اینکه سرعت ویندوزتان کند شده کلافه هستید؛که ممکن است دلایلی زیادی داشته باشد مثل نصب و حذف کردن زیادی نرم افزار یا اینکه یک مشکل حاد برای سیستم اتفاق افتاده باشد؛ که با عوض کردن و نصب جدید ویندوزاین مشکلات رفع می شوند. این مرحله کاملا ضروری است و برای رفع مشکل عدم اتصال به اینترنت باید صورت بگیرد. را زده باشید، خلاصه که بارها ریست کردم بارها پاکش کردم و از ابتدا نصب کردم و هر راهی که بلد بودم و بلد بودند رو رفتم، ولی اینها در این ورژن که به نظر من بتا هم هست و جای کار داره، رفع نشده….

تعمیر لپ تاپ یک کار تخصصی است که به تعمیرکاران خاصی نیاز دارد. روش دیگر برای اتصال به شبکههای وای-فای با نام مخفی این است که از Control Panel ویندوز استفاده کنید. امار در صورتی که آیکون شبکهی وای-فای در تسکبار دیده نمیشود و یا نمیخواهید ابتدا به Desktop ویندوز ۸.۱ بروید و سپس به شبکه متصل شوید، یک روش سادهی دیگر نیز وجود دارد و آن استفاده از Charms bar است. با این حال، در صورتی که ویندوز نتواند بوت شود، این منو به طور خودکار ظاهر خواهد شد. در صورتی که رایانه جدیدی خریدهاید و روی آن ویندوز ۱۰ نصب شده است، با انجام این فرآیند، کامپیوتر شما به وضعیت اولیهای که آن را خریداری کرده بودید، باز میگردد.

در پنجرهای که باز شده، گزینهی Manually Connect To A Wireless Network را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید. روی آیکون شبکه در تسکبار راستکلیک کرده و گزینهی Open Network and Sharing Center را انتخاب کنید. اگر نام یا SSID شبکهی وایرلس برای امنیت بیشتر و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، مخفی شده باشد، طبعاً نام شبکه را در لیست شبکههای وای-فای مشاهده نمیکنید. روی آیکون شبکهی وای-فای در تسکبار کلیک کنید. ۴- برای نصب گزینه I accept را انتخاب کرده و روی Next کلیک کنید. اگر ویندوز شما به درستی بوت نمیشود، میتوانید آن را از طریق منوی بوت بازنشانی کنید.

این روش برای ویندوزهای ۱۰ و ۸ و ۷ مشابه است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. با این حال، در آینده احتمالا شاهد تغییراتی در ویندوز 11 خواهیم بود که مایکروسافت آنها را ثبت نکرده و آزمایشکنندگان ویندوز اینسایدر در بیلدهای جدید به آنها دسترسی خواهند داشت. از این طریق دیگر هیچ نرمافزار اضافهای روی رایانه شما قرار نخواهد داشت. نتیجه اینکه الان حدود ۱۰ ساعته کامپیوتر روشنه ، و مشکلی واسش پیش نیومده و کاملا Stable بوده و هرگز اون مشکل busy شدن هر دقیقه یکبار (یا هیچ busy شدن دیگه ای) واسش پیش نیومد .

اگر شما خودتان اقدام به نصب ویندوز ۱۰ کرده باشید، با این کار یک ویندوز ۱۰ تازه و بدون هیچ نرمافزار اضافهای در اختیار خواهید داشت. در ادامه چگونگی انجام این کار ارائه شده است. وقتی وارد اکانت گوگل خود شدید، میتوانید بدون محدودیت از بلو استکس استفاده کرده و نصب برنامه های اندروید روی ویندوز را انجام دهید. در این صورت باید درایور محصول را از وبسایت سازنده دانلود و نصب کنید و یا از سیدی کوچکی که به همراه محصول ارایه میشود، برای نصب نرمافزار و درایور، استفاده کنید.

روی گزینهی Add در نوار بالای لیست کانکشنها کلیک کنید. I اجرا کنید و روی Network & Internet و سپس تب Wi-Fi در کنار صفحه و در نهایت گزینهی Show Available Networks کلیک کنید. روی گزینهی Status کلیک کنید. ۱- برنامه را دانلود (روی لینک بالا کلیک کنید) و آن را از حالت فشرده خارج کنید. برای برگرداندن به حالت اولیه باید روی فایل بک آپ گرفنه دابل کیلیک کنید و گزینه yes رو بزنید. باید یادآور شویم که هر 1 ترابایت حدودا 1،000 گیگابایت و به عبارتی برابر با 1،000،000 مگابایت میباشد. فارنت: مایکروسافت امروز از یکی از هدایای خود برای کاربران ویندوز فون با ارسال ایمیل دعوتنامهای برای فعال کردن 20 گیگابایت فضای رایگان بیشتر اسکای درایو رونمایی کرد.

این پارتیشن در حقیقت بخشی مخفی از هارد درایو است که یک کپی کامل از ویندوز، راه اندازها و برنامه های اضافی را به طور ایمن نگهداری می کند. سیستمی که بیش از یک درایو داشته باشد ممکن است باعث مشکلاتی در اجرای ویندوز ۱۰ شود. در هنگام وقوع چنین مشکلاتی که با استفاده از روشهای دیگر حل نمیشوند، نصب مجدد ویندوز میتواند تنها گزینه باقیمانده باشد. در چنین شرایطی مدیریت و کنترل گوشی با استفاده از کامپیوتر بسیار کاربردی خواهد بود. برای بسیاری از آیکون هایی که در کنترل پنل وجود دارد، در قسمت ریجستری اسامی و چیزهای دیگه تعریف شده.

لینک دانلود هر شبیه ساز اندروید گیمینگ هم زیر توضیحات هرکدام آورده شده است که در صورت تمایل می توانید آنها را دانلود و سپس نصب کنید. از آنجا که شبیه ساز اندی به تازگی ظاهر شده است ، برای استفاده در ویندوز 7 یا ویندوز 8 در نظر گرفته شده است ، و این نیز معایب آن است. برای دانلود شبیه ساز گیم لوپ برای اندروید می توانید وارد لینک زیر شوید. پس از دانلود، نرم افزار آپدیت های جدید را نیز بررسی خواهد کرد و آن ها را نیز برای شما دانلود می کند.

پس از اینکه سیستم راهاندازی مجدد شد، وارد محیط ویندوز خواهد شد. دقت داشته باشید که اگر پسوند فایلها را مخفی کرده باشید نام فایل تنها بهصورت “scrcpy” نمایش داده خواهد شد. هر دو قابلیت Device Gaurd و Secure Boot منحصرا در نسخه ی پرو ویندوز 10 قرار دارند که از دستگاه های شما در مقابل بد افزار ها دفاع میکند. قبل از دانلود ، معماری را مشخص کنید (می توانید با پیدا کردن دستگاه در ویکی پدیا ، این را بررسی کنید). به نظر می رسد برنامه های آنتی ویروس و درایور دستگاه هایی مانند دسته های بازی، بیشترین دردسر را در طی مراحل بروزرسانی دارند.

ویندوز را ریستارت کنید تا مراحل کامل شده و ویندوز به فارسی تغییر پیدا کند. از آماده بودن گواهی و اعتبارنامه هایتان اطمینان حاصل کنید. کافی است این نرم افزار را از یکی از منابع قابل اطمینان دانلود کرده و طبق تصویر زیر عمل کنید. برای اطمینان از عدم بازیابی فایلهای حذف شده باید “Remove files and clean the drive” را بزنید. اینترنت خود را چک کنید که حتما اتصال برقرار باشد و گزینه download and install language pack را بزنید.

و گزینه Additional Setting را کلیک کنید. اگر روی گزینه دوم کلیک کنید، همه چیز از جمله فایلهای شخصی شما پاک میگردد. نکته: در ویندوز ویستا و سون گزینه Run وجود ندارد. توجه داشته باشید که در صورت فعال بودن وای فای، با کلیک راست کردن گزینهای تحت عنوان Disable مشاهده خواهید کرد. در ادامه این اطلاعات را برای ورود به حساب پلی استور گوگل و دسترسی به مجموعه اپلیکیشنهای اندروید هم نیاز خواهید داشت.

اگر هنوز هم نمیتوانید به مودم خود متصل شوید روش دیگری را برای مشکل ناپدید شدن وای فای در ویندوز 10 امتحان کنید. روی Connect کلیک کنید. سپس باید مانند تصویر با دو بار کلیک کردن روی هر مورد، مقدار آن را برابر 1 قرار دهید. ولی شاید در برخی مواقع مانند یک پرواز طولانی که باتری دستگاهتان باید تا جای ممکن جوابگو باشد، به تغییر این تنظیمات نیاز داشته باشید.

همانطور که در ویدئو میبینید، تیم CrossOver با موفقیت برخی از نرمافزارهای ویندوز را روی رایانههای مک M1، از جمله نسخهی دسکتاپ بازی محبوب Team Fortress 2، نصب کرده است. برای نصب بر روی کامپیوتر هایی که سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۷، ۸ یا ۱۰ را اجرا می کنند از این نسخه استفاده کنید. در ادامه به مهمترین مشکلاتی که کاربران تا به امروز در هنگام استفاده از نسخه جدید ویندوز به آنها برخوردند اشاره میکنیم. اما زمانی که یک کاربر به سراغ نصب ویندوز 10 میرود قطعا یکی از موضوعاتی که با آن مواجه میشود، نسخه ها و ویرایشهای متعدد این ویندوز است که قطعا سوالاتی را در ذهن کاربر ایجاد خواهد کرد.

در این مقاله میخواهیم نحوه تبدیل موبایل به وبکم را بیاموزیم. در صورت نیاز به اتصال خودکار در مراتب بعدی استفاده از ویندوز، تیک Connect Automatically را بزنید. بهترین نسخه ویندوز ۱۰ که برای کاربران ایرانی ایدهآل است نسخه ویندوز ۱۰ Pro است که علاوه بر امنیت، قابلیتهای بیشتری نسبت به Home دارد و علاوه بر استفاده در سازمانها در منزل هم میتوان استفاده کرد. مانند ویندوز 10، یک نسخه Home و یک نسخه حرفه ای از ویندوز 11 وجود دارد. در صفحه ای که باز می شود، format را روی Persian بگذارید. ۲- در پنجره باز شده عبارت regedit را تایپ کنید سپس Enter را یزنید.

دیدگاهتان را بنویسید