روشهای حل مشکل صفحه سیاه و بالا نیامدن ویندوز 10 – نارستان

با این حال، در برخی موارد، بهروزرسانیهای خاص ممکن است زودتر به اندروید برسد زیرا کاربران بیشتری را برای رضایت دارد. 3. تمامی کدهای این قسمت را انتخاب و کپی کنید. در این مرحله ، سرورهای Lantern VPN به عنوان یک سرور پروکسی برای انتخاب سروری انتخاب می شوند که توسط هیچ وب سایتی مسدود نشده باشد. کاربران همچنین میتوانند در این برنامۀ کاربردی بازی کنند و هر روز روی گوشیهای هوشمندشان یک واژۀ جدید یاد بگیرند. این مشکل را میتوانید با اطمینان از اینکه درایورهایتان به روز است حل کنید که درایورهایتان با به روزرسانی جدید در تقلا نباشند.

واژه روز: هر روز یک کلمه جدید یاد بگیرید! اگر در شرایطی قرار بگیرید که به اینترنت دسترسی نداشته باشید و مجبور باشید با متنی سروکله بزنید که لغات چندان آسانی ندارد، چه میکنید؟ فرآیند نصب شامل ویژگیهای امنی است که اگر به هر دلیلی بروزرسانی با موفقیت انجام نشود، بطور خودکار همه چیز را به حالت قبل برمیگرداند، این حال توصیه میشود از فایلهای خود پشتیبان بگیرید تا در صورت بروز مشکل احتمالی از هر نظر آماده باشید. شما می توانید با مشاهده این فیلم نحوه دریافت ویندوز 11 اینسایدر را مشاهده کنید. این بسته نصبی را می توانید از وبسایت رسمی مایکروسافت نیز دریافت کنید.

از این رو هیچ تاریخ مشخصی برای دریافت بروزرسانی ویندوز 11 از این طریق نمیتوان تعیین کرد. اصولا از آنجا که کار با رایانه و اینترنت را بدون استفاده از زبان انگلیسی نمیتوان تصور کرد، همه ما حداقل یکبار از خودمان پرسیدهایم که چگونه کیبورد لپ تاپ را انگلیسی کنیم. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که، وقتی این نرمافزار را دانلود کنید، میبینید که در مقایسه با سایر دیکشنری ها بهنسبت سنگین است؛ علت آن است که این نرمافزار فایلها را بهمنظور عملیات آفلاین دانلود میکند که همین امر هم آن را به بهترین واژهنامۀ آفلاین برای اندروید و iOS و آیفون بدل میسازد.

هم نسخۀ رایگان (استاندارد) و هم نسخۀ پولی دارای ویژگیهایی هستند که این دیکشنری را در میان بهترین نرمافزارهای واژهنامۀ موجود قرار میدهند. البته این به قیمت دستگاه اضافه می شود و سپس باید مبلغی را (معمولا ماهانه) به اپراتور تلفنی که انتخاب کرده اید پرداخت کنید. سپس روی Startup Repair کلیک کنید تا ابزار ریپیر استارتاپ به اسکن ویندوز پرداخته و خطاها را پیدا کرده و به طور خودکار رفع کند. به بخش مدیریت دستگاه و سپس آداپتور شبکه بروید. با شبکه مترجمین ایران همراه باشید!

در بحث مقایسه ویندوز سرور با ویندوز معمولی همان طوری که اشاره کردیم ویندوز سرور بیشتر مختص فعالیت های تجاری است و به طور معمول برای اجرای فعالیت های شبکه ای استفاده می شود. آدرس سرور FTP یک تغییر کوچک خواهد کرد. مثلاً در اپ تنظیمات، پسزمینه رو تغییر بدید یا کار دیگهای انجام بدید. 7. روی گزینه Apply this fix (در صورتی که نمایش داده شود) کلیک کنید. روش اول : برروی This PC راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید در صفحه باز شده در قسمت Windows Activation میتوانید اکتیو یا اکتیو نبودن آن را مشاهده کنید.

اگر قرار است نیاز داشته باشید برنامه های دسکتاپ، مطمئناً روی تبلت با ویندوز شرط بندی می کنند در حالی که اگر می خواهید یک مدل ارزان تر، با عملکرد خوب و برنامه های صد در صد طراحی شده برای استفاده در صفحه لمسی بخرید، اندروید را انتخاب کنید. این برنامۀ کاربردی، که بر بستر اندروید و iOS و آیفون عرضه میشود، نسخۀ صوتی آفلاین هم دارد. همه این برنامهها، وقتی با موسیقی، ویدیو و یک کتابخانه عکس ترکیب شوند، میتوانند فضای زیادی را اشغال کنند.

این برنامۀ کاربردی، که از هر دو سیستم عامل اندروید و iOS و آیفون پشتیبانی میکند، در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت زیادی دست یافت! با اینکه این دیکشنری اساساً برای ارائۀ اطلاعات دربارۀ معنی، واژگان مترادف و متضاد و تلفظ یک واژه به اینترنت نیاز دارد، قابلیتهایی را نیز در اختیارتان میگذارد که بهواسطۀ آنها میتوانید بهصورت آفلاین هم به دیکشنری دسترسی داشته باشید، بدون آنکه در هیچ یک از مؤلفههای آن نقصی احساس کنید. با دربرداشتن بیش از 285000 واژه و عبارت و حدود 85000 تلفظ متنی، مترادف و سایر جزئیات ضروری، این دیکشنری برای هرکسی چیزی در چنته دارد که ارائه بدهد.

نسخۀ حرفهای یا پولی این نرمافزار حاوی بیش از 70000 تلفظ صوتی است. بهعلاوه، به کمک نسخۀ پولی این دیکشنری آفلاین میتوانید منابع دلخواهتان را هم در اینترنت جستجو کنید. دیکشنری وُردوِب نرمافزاری رایگان است اما میتوانید نسخۀ پولی آن را نیز انتخاب کنید. «فری دیکشنری شرکت فارلِکس (Farlex)» که مورد تحسین همگان است شاید جامعترین واژهنامۀ موجود در اینترنت باشد. بهترین بخش ماجرا این است که نرمافزار میتواند بهصورت آفلاین به کار برده شود و کاملاً هم رایگان است!

در این زمان، دیکشنریهای آفلاین به دادتان میرسند و نمیگذارند معطل بمانید. دیکشنری مریام وبستر آفلاین تنها یک بار حجم اینترنت شما را مصرف میکند و بعد از به راحتی و رایگان از آن استفاده میکنید و همیشه در گوشی یا تبلت شما آماده به کار است. این بهترین دیکشنری های آفلاین رایگان اندروید و iOS و آیفون برای چنین افرادی نعمت بزرگی محسوب میشوند. اما برای استفاده از قابلیت های این کتابخانه در ویندوز مراحلی وجود دارد که در این آموزش آنها را بازگو خواهیم کرد. با مریام وبستر، به پکیج کاملی از دیکشنری های آفلاین دست مییابیم که میتوانند در مواقع لزوم به کمک کاربران بیایند.

اگر برای جستجوی واژگان، بیشتر به سراغ تلفن همراهتان میروید، باید به فکر تهیه دیکشنری آفلاین برای اندروید یا iOS باشید. اگر احیاناً کسی به دنبال این بود که جستجوی صوتی انجام دهد، میتواند در این نرمافزار که کاربری و ناوبری راحتی دارد از چنین قابلیتی هم استفاده کند. نگهداری سابقه جستجوی شما و امکان بوکمارک کردن هر واژهای که میخواهید. تصور کنید میخواهید زبان بخوانید یا اینکه معنای واژهای را فوراً بیابید و به دلایل مختلف، نمیتوانید دسترسی به اینترنت و دیکشنریهای آنلاین داشته باشید.

اگر قبلاً شما زبان مورد نظر را انتخاب نکرده باشید، هنگام اضافه کردن زبان، تیک گزینه Set as My Windows Display Language را بزنید و ویژگی های اضافی زبان را در صورت وجود بررسی کنید و با انتخاب آن ها و زدن دکمه Install آن ها را نصب نمایید. گر قبلاً یک دیسک ریپیر سیستم ایجاد کردهاید، میتوانید به جای دیسک نصب ویندوز 7 آن را داخل دستگاه قرار دهید.

پس از 14 ژانویه 2020، مایکروسافت قویاً توصیه می کند که به جای ویندوز 10 از ویندوز 7 استفاده کنید. بهتر از آن اینکه این شرکت اکنون نسخۀ رایگان آفلاینی از این دیکشنری را عرضه کرده است که به شما اجازه میدهد حتی وقتی به اینترنت وصل نیستید به معانی کلمات دسترسی داشته باشید. این دیکشنری که مورد اعتماد دانشجویان و حرفهایهای سراسر دنیاست نه فقط فرهنگ لغتی ساده، بلکه اصطلاحنامه را در اختیارتان قرار میدهد. با انجام این کارها در این مرحله سعی کنید، طبق دستورالعمل ها تنظیمات را دنبال کنید و به همان نسخه قدیمی تر ویندوز باز گردید و از شر صفحه سیاه ویندوز راحت شوید.

تنظیمات SATA به صورت نادرست تنظیم شده است. لطفاً توجه داشته باشید که با همین قیمت، یک تبلت ویندوزی بسیار کندتر خواهد بود، باتری کمتر دوام می آورد و به طور کلی بدتر خواهد بود. به نظر میرسد مایکروسافت به هدف چندین و چندساله خود بسیار نزدیک شده و انتظار میرود در آیندهای نهچندان دور سیستمعاملی با قابلیت نصب بر روی دستگاههای مختلف را رونمایی کند. در ادامه بحث بهترین دیکشنری های آفلاین به دیکشنری خاصی میرسیم که اسمش همان کاربردش است!

این دیکشنری به کاربرانش اجازه میدهد بهراحتی بوکمارک بسازند و بوکمارکهای ساختهشده را مدیریت کنند، یادداشتهای شخصی ایجاد کنند و سابقۀ واژههایی را که پیشتر جستجو کردهاند ببینند. برنامه های کاربردی اقتباس شده: اگر آنچه شما به دنبال آن هستید دسترسی است، حقیقت این است که هر دو سیستم عامل گام های بزرگی برای تسهیل استفاده از آنها برداشته اند و محیط ها و برنامه های خود را فضاهای بسیار فراگیرتر می کنند. دو سیستم عامل حاکم بر دنیای تبلت ها هستند iPadOS و Android. فاصله زمانی توسعه بین این دو سیستمعامل به مایکروسافت این اجازه را داد تا کدها را ساده کند، یکقدم به جلو بردارد و ویژگیهایی را برای ویندوز 10 معرفی کند که این ویندوز جایش را در بازار پیدا کند.

راه دیگر برای اتصال به اینترنت با تبلت این است که از تلفن خود به عنوان نقطه دسترسی Wi-Fi استفاده کنید برای تبلت، به عنوان یک مودم. فضای ذخیرهسازی ابری (خارج از دستگاه) گزینهای برای بسیاری از تبلتها (iCloud برای iPad، فضای ذخیرهسازی ابری Amazon برای Kindle Fires و OneDrive برای Windows) است، اما وقتی صحبت از فضای ذخیرهسازی داخلی به میان میآید، همیشه بهتر است. بهعلاوه، اِیایدی رابط کاربری مطلوب، شسته رفته و بسیار مدرنی دارد که تجربۀ استفاده از آن را حتی بهتر هم میکند. از این نرمافزار میتوان برای انجام کارهایی بسیار فراتر از یافتن معنی، مترادف و متضاد استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید