دانلود ویندوز 10 – Windows 10 21H2 AIO X86/x64 January 2022

حال منتظر بمانید تا صفحه ای که در آن جمله press any key to boot from DVD نوشته شده است بر روی مانیتور نمایش داده شود. سایت دراپ باکس از جمله سایت هایی است که برای ذخیره اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد که در مقاله زیر توضیح داده شده است. پیش از این، در منوی استارت، از گزینه theme-aware tiles استفاده میشد، که به معنای استفاده از انواع آیکون های آبی روی یک پس زمینه آبی، در تم پیش فرضWindows 10 بود. در چنین شرایطی احتمال می رود که سیستم عامل در پس زمینه در حال نصب شدن و راه اندازی است.

یکی از مشکلاتی که معمولا موجب می شود هنگام لود شدن ویندوز، با صفحه سیاه نمایشگر مواجه شوید این است که، هنگام به روز رسانی ویندوز، یا درایور ها اختلالاتی رخ داده و برخی باگ ها موجب شده که این کار به طور کامل و درست صورت نگیرد. گاهی بعد از نصب انتی ویروس یا هر نرم افزار دیگری، این مشکل رخ می دهد. چیزی که برای خودم به وفور رخ داده است، این است که بعد از شات داون کردن سیستم ( همان خاموش کردن کامل )، هنگامی که می خواهم سیستم را روشن کنم، با صفحه سیاه ویندوز مواجه می شوم.

در پروسه بازگشت به تنظیمات کارخانه تمام این فایل ها به همراه همه نرم افزارهایی که از زمان شروع به کار روی لپ تاپ نصب نموده اید، حذف خواهند شد. اگر سیستم را به تلویزیون وصل کرده اید، تمام سیم ها و کابل ها و کانکتورها را مورد بررسی قرار دهید. اگر شما از یک سیستم رومیزی استفاده می کنید، بهترین کار این است که، اتصالات ویدیویی و کابل بین سیستم و مانیتور را چک کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند در چنین شرایطی، نصب ویندوز را دوباره شروع کنند تا مشکل برطرف شود. اگر در حین نصب نسخه جدید ویندوز از طریق بخش آپدیت Windows 10 دچار مشکل شدهاید، نیازی به نگرانی نیست چرا که ویندوز 10، ابزارهای داخلی مختلفی برای عیبیابی و حل مشکلات موجود دارد.

به عنوان مثال، پشتیبانی گسترده ویندوز ۱۰ از (DNS Over HTTPS (DoH که امنیت و حریم خصوصی را در اینترنت افزایش خواهد داد. به این ترتیب با غیرفعال کردن برخی از سرویس های غیرلازم، سرعت کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ افزایش پیدا می کند. با کورتانا دنبال این برنامه بگردید و آن را باز کنید تا با مدلهای سهبعدی بازی کنید، مدلهایی را که در Paint 3D ایجاد کردهاید در این برنامه باز کنید و یا از هزاران مدل موجود در کتابخانهی مایکروسافت استفاده کنید. اما اگر مشکل کماکان پا بر جاست می توانید شیوه های زیر را دنبال کنید.

گاهی هنگام بالا آمدن ویندوز، همه چیز به درستی انجام می شود، اما چون کابل مشکل دارد یا از کانکتور خود خارج شده، نمایشگر چیزی جز صفحه سیاه ویندوز را نمایش نمی دهد. این خطا از دسترسی شما به کامپیوتر جلوگیری می کند و یک حلقه بی پایان از مشکلات را جلوی پای شما می گذارد. با این دستور اگر مشکل از فایل های سیستمی باشد، به راحتی می توانید، مشکل را به سیستم سپرده تا به طور اتوماتیک، مشکلات سیستم فایل مورد بررسی قرار گرفته و حل شوند. بنابراین ما می توانیم با استفاده از فریم ورک قدرتمند kivy برنامه های خود را فارغ از سیستم عامل بنویسیم و به راحتی با سازوکارهایی که در این فریم ورک وجود دارد کدهای خود را به برنامه یا اپلیکشین های مورد استفاده در سیستم عامل های مختلف برگردانیم.

تمام شرکتهای ارائهدهنده شبیه ساز، این نرمافزارها را در سایت خود برای دانلود ارائه میدهند. برای این که با چنین مشکلی مواجه نشوید ( از ابتدای نصب )، قبل از این که سی دی نصب را روی درایو قرار دهید، تمام وسایل جانبی را از ویندوز، قطع کنید و بعد نصب را شروع کنید. من منکر این قضیه نیستم که گاهی به روزرسانی های ویندوز چنان فاجعه آمیزند که حتی می توانند آدم را از خریدن کامپیوتر شخصی منصرف کنند؛ اما برخی از این به روزرسانی ها واقعا خوب هستند. گاهی بروز یک مشکل داخلی که مخصوصا نرم افزاری است موجب می شود که سیستم به طور کامل لود نشود، و با صفحه نمایش سیاه رنگ، بروز مساله هشدار داده شود.

گاهی اوقات، مشکل از نمایشگر است و کابل و سیستم و ویندوز هیچ کدام مشکلی ندارند. بعد از این که می خواهید دوباره به سیستم باز گردید با مشکل مواجه می شوید و فقط صفحه سیاه ویندوز را می بینید. ما تلاش کرده ایم تا کاملترین راهنمایی برای حل مشکل صفحه سیاه ویندوز، را در این مطلب به شما ارائه کنیم. در چنین شرایطی باز هم صفحه سیاه ویندوز نمایش داده می شود. بعد از این که سیستم ریستارت شد، درایور مورد نظر به طور اتومات شروع به نصب شدن می کند و اگر همه چیز عالی باشد، صفحه سیاه ویندوز نمایش داده نمی شود.

در پایان پس از اینکه گزینه دلخواه را انتخاب کردید، تنظیمات را ذخیره کنید. هنگامی که در ویندوز در حال راه اندازی است، DVD ویندوز را خارج کنید و پس از راه اندازی کامل ویندوز، آن را یک بار دیگر ریست کنید. در اینجا مرحلهی مقدماتی نصب ویندوز که شامل کپی فایلها روی هارددیسک یا SSD هست آغاز میشود و بسته به سرعت سیستم و ذخیرهساز بین ۵ تا ۳۰ دقیقه به طول خواهد انجامید.- پس از اتمامِ مرحلهی اول سیستم به صورت خودکار یک یا دو بار ریستارت خواهد شد و سپس با شناسایی و نصب درایورهای مورد نیازِ ویندوز، وارد مرحلهی دوم نصب ویندوز خواهید شد.

حال می توانید از سیستم عامل جدید خود لذت ببرید. مراجعه کنید و به صورت دستی اطلاعات سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ خود را با ملزومات ویندوز 11 به صورت دستی مقایسه کنید. برای اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر یا لپ تاپ از طریق بلوتوث متناسب با مراحل ارائه شده اقدام کنید. اولین کاری که باید کنید این است که از طریق devices manger ، کارت گرافیک اینتل را غیر فعال کنید. توجه: دقت کنید که ما در این شیوه، از طریق کامند پرامپت اقدام به ایجاد یک اکانت کاربری جدید کردیم. همه موارد اضافی را از سیستم جدا کنید.

گاهی در حال کار کردن با سیستم هستید و همه چیز هم به خوبی و خوشی سپری می شود تا این که برای یک استراحت کوتاه سیستم را روی sleep قرار می دهید. لاک اسکرین ویندوز ۱۰ بهخصوص برای رایانههایی که نمایشگر لمسی ندارند گاهی اذیتکننده میشود. این کانالها همواره حاوی ویژگیهایی هستند که تضمینی برای حضورشان در نسخهی پایدار مرورگر وجود ندارد و گاهی اوقات، این ویژگیها تا زمان انتشار در نسخههای پایدار، ماهها در شاخههای Canary یا Dev باقی میمانند. اگرچه این مبالغ درآمد هنگفتی به نظر میرسند؛ اما جالب است بدانید که حتی چنین درآمدی هم نمیتواند باعث پایدار باقی ماندن تنظیمات در سیستمعامل پرچمدار مایکروسافت شود.

در صورتی که باز مشکل به قوت خود باقی است، با تعویض ویندوز، مشکل را مورد بررسی قرار دهید. در این حالت اگر مشکل از سخت افزار نباشد، مطمئن باشید که باید مشکل صفحه سیاه ویندوز حل شود. که این، به معنی خداحافظی کامل با چیزی است که ما از Edge در سالهای 2015 تا 2020 میشناختیم… تنها چیزی که به سیستم باید وصل باشد کیبورد و یک دستگاه موس ( برای pc ) و برای لپ تاپ یک موس است. با صفحه ای که باز می شود، باید بتوانید روی View installed updates کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود، اطمینان داشته باشید که Safe Mode تیک دار است و انتخاب شده و در نهایت اینتر را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید