آموزش کامل دانلود و نصب جدیدترین نسخه ویندوز – کارو تک

ویندوز سرور 2022 با پروتکل انتقال سریع متن امن (HTTPS) و امنیت لایه حمل و نقل (TLS) 1.3 که بصورت پیش فرض فعال است، امنیت اتصال را بهبود می بخشد. نرخ بالای پذیرش برای این بهروزرسانی احتمالاً به این دلیل است که بسیار کوچک است، اما همچنین به این دلیل است که بسیاری از رایانههای شخصی قدیمی قادر به دریافت ویندوز 11 نیستند. فایل Activator از باکس دانلود دریافت و اجرا کنید. آیا ویندوز به صورت خام و تازه نصب شود و یا می خواهید تنظیمات و فایل های ویندوز قبلی باقی بمانند و تنها آپدیت کنید؟ فایلی که برای دانلود قرار داده شده نسخه 64 بیتی آفیس 2021 و 2019 میباشد که ما آخرین آپدیت سال 2021 را منتشر نمودهایم.

البته اول آپدیت کردن بایوس را امتحان کنید. البته شما همجنان می توانید به طور کامل ویژگی Battery Saver را نیز غیر فعال کنید. برای فعال سازی ویندوز 10، به مجوز دیجیتال یا کلید محصول نیاز دارید. سپس دستور ipconfig /renew را جهت پیکربندی مجدد شبکه تایپ کرده و کلید اینتر را فشار دهید. روی آیکن شبکه در نوار وظیفه کلیک کنید.۲. ویندوز سرور ها معمولا برای ارائه خدمات به کاربران و کنترل شبکه های مشترک، برنامه ها و ذخیره داده ها مورد استفاده قرار میگیرند. در منوی استارت، اپهای پینشده قرار دارند که چینش آنها در مرکز، توجه تصمیم معقولانهای بهنظر میرسد.

در ویندوز ۱۰ مراحل کمی متفاوت است و میتوان از طریق اپلیکیشن جدیدی به اسم Settings این کار را انجام داد. توجه کنید که برای تغییر در نمایش نوتیفیکیشنها نیز میبایست ادمین باشید و اگر حالت Never notify را انتخاب کنید، هر نوع اقدامی که به دسترسی ادمین نیاز داشته باشد، بدون نمایش نوتیفیکیشن، متوقف میشود و به این ترتیب کاربر متوجه نمیشود که چرا نصب نرمافزار یا کپی کردن فایل یا تغییر تنظیمات، انجام نشده است! در نتیجه امکان دانلود ناخواسته ویروس و بدافزار نیز افزایش می یابد. Credential Guard دفاع پیشگیرانه ای را برای دارایی های حساس مانند اعتبار ارائه می دهد و HVCI از امنیت سخت افزاری استفاده می کند تا از بدافزار پیشرفته در سیستم جلوگیری کند.

به عنوان مثال میتوان رزولوشن دستاپ را تغییر داد و برنامههای پرتابل ساده نصب کرد اما در حساب ادمین با وجود Admin Rights، میتوان درایوها و نرمافزارهای مختلف و تنظیمات دسترسی فولدرها را به طور کامل تغییر داد. سطح دسترسی حساب کاربری موردبحث را از Standard User به Administrator ارتقا دهید تا به این ترتیب دسترسی ادمین در حساب موردبحث نیز وجود داشته باشد. تیم مایکروسافت در روزهای اخیر از برخی ویژگی های ویندوز سرور 2022 رونمایی کرد که در حال پیش نمایش است. همچنین مایکروسافت Windows Admin Center v2103 را با بهبود قابل توجهی در مدیریت ماشین مجازی، نمایش ساده تر رویداد و بسیاری از به روزرسانی های دیگر ، بهبود بخشیده است.

نسخه بعدی این نسخه در کانال سرویس بلند مدت (LTSC) مایکروسافت معرفی خواهد شد که به طور کلی در اواخر سال در دسترس خواهد بود. پس از گذشت چند لحظه برنامه آفیس کرک خواهد شد. سرور هسته امن محافظت از تهدیدات قدرتمندی را برای ایجاد امنیت چند لایه در سخت افزار و سیستم عامل فراهم می کند. برای انجاج این کار در اینجا از لپ تاپ اچ پی استفاده شده است.

به همین دلیل خیلی از کاربران از روش های دیگری برای نصب به روزرسانی روی سیستم های قدیمی تر استفاده کردند. سیستم شما ممکن است آن را به عنوان ویروس تشخیص داده و حذف کند (یکی از دلایلی که من این روش را توصیه نمی کنم). اگر از کامپیوتر و لپتاپ شخصی دیگری استفاده میکنید و حسابی که به شما اختصاص داده شده، دسترسی Standard دارد، بهتر است از وی درخواست کنید که حساب شما را به Administrator ارتقا دهد و یا حساب ادمین جدیدی برای شما ایجاد کند. دانلود واتس اپ برای کامپیوتر ویندوز ۷ ۸ xp – دانلود …

اگر در کنترل پنل ویندوز ۱۰ و ویندوزهای قدیمی، روی User Accounts کلیک کنید هم لینک Change User Account Control Settings را در این بخش خواهید دید. پس از لاگین کردن، در منوی استارت عبارت cmd یا command prompt را جستوجو کنید و روی اپلیکیشن یا اولین نتیجهی جستوجو، راستکلیک کرده و گزینهی Run as administrator را انتخاب کنید تا واسط خط دستور با دسترسی کامل و تحت ادمین اجرا شود.

مایکروسافت ویندوز ویستا و ۷ و نسخههای بعدی را با غیرفعال کردن حساب کاربری پیشفرضی به اسم Administrator منتشر کرده است اما میتوان این حساب ادمین خاص را فعال کرد و از آن استفاده کرد. در نسخههای قبلی ویندوز، استفاده از کنترل پنل برای این مقصود، توصیه میشود. هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاهها ممنوع است.4. 2. به بخش System وارد شوید. قبل از هر چیز توجه کنید که برای فعالسازی این حساب کاربری، میبایست در نقش ادمین وارد حساب کاربری خود شوید.

در حساب ادمین یا حسابی که دسترسی Administrator در آن وجود دارد، میتوان تغییرات کاملی در ویندوز و نرمافزارها ایجاد کرد اما در حساب استاندارد و معمولی، تغییرات به حساب کاربری محدود میشود. در حقیقت هر زمان که به دسترسی ادمین نیاز داشته باشید، بسته به نوع دسترسی، یک نوتیفیکیشن به صورت پنجرهی پاپآپ نمایان میشود و سروصدایی ایجاد میکند. در ادامه این مقاله از جت آموز به معرفی جدیدترین نسخه ویندوز سرور 2022 خواهیم پرداخت. سرور هسته امن همچنین دارای ویژگی های امنیتی مبتنی بر مجازی سازی (VBS) مانند Credential Guard و یکپارچگی کد محافظت شده توسط Hypervisor (HVCI) است.

همه اینها بهطور خودکار اتفاق میافتند و نیازی به انجام تنظیمات خاص یا چت مخفی برای امن بودن پیامها نیست. با افزایش تعداد تهدیدات امنیت سایبری، ویندوز سرور 2022 شامل قابلیت های امنیتی جدید مانند سرور هسته امن و اتصال امن است. نکاتی که در ادامه پیرامون دسترسی ادمین ذکر میکنیم، در جهت سهولت کار است و نه برای نقض کردن حقوق مالک کامپیوتر ویندوزی. مخصوصا که شما حتی این صفت را نه فقط برای سیستمعامل، بلکه حتی در عبارت «به اورجینال بودن دستگاه ضرری نمی رساند» برای خود دستگاه نیز استفاده نمودهاید.

اگر کاربر حرفهای یا برنامهنویس هستید، با توجه به اینکه نمایش مداوم این پیام، مطلوب نیست، بهتر است به UAC مراجعه کنید و اسلایدر عمودی را به درجات پایینتر جابجا کنید ولیکن نه پایینترین درجهی ممکن! در کنترل پنل ویندوز، بخشی به اسم UAC یا User Account Control وجود دارد که به کمک آن میتوان نمایش نوتیفیکیشنها را تنظیم کرد. » برای هر دستور به صورت مجزا به نمایش داده میشود.

بدون دانستن رمز عبور یا دسترسی ادمین، فرآیند موردبحث، کنسل میشود. اکنون یک آیکون صفحه کلید، روی نوار ابزار شما ظاهر میشود. زمانی که این کار را انجام دهید، میبینید که صفحه اصلی اپلیکیشن شامل جزییاتی در مورد اتصال وایفای است. پوشه windows.old هم در بین این فایلها وجود دارد. وقتی فعاال سازی با این گونه ابزار های جعلی صورت بگیرد، محدودیت های زیادی برای سیستم عامل به وجود خواهد آمد.

وجود دارد که از مشهورترین آنها میتوان به Microsoft Word , Microsoft Excel و Microsoft PowerPoint اشاره نمود. حتی اگر شما فقط مشکلات عجیب و غریب با اپلیکیشن هایی دارید که بارگذاری نمی­شوند یا کرش کرده­ اند و قادر به حل آنها با یک راه دیگر نیستید، بهتر است شما گزینه chkdsk و چک کردن دیسک را در نظر بگیرید. 3. در صفحه جدید دستور chkdsk/f c: را تایپ کرده و دکمه Enter را فشار دهید. سپس در کادر نمایان شده دستور services.msc را تایپ کرده و کلید اینتر را فشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید