آموزش نصب ویندوز 10 از روی فلش [تصویری]

توصیه می شود قبل از شروع نصب ویندروز ۱۰ و انجام بروزرسانی، از اطلاعات خود فایل پستیبانی تهیه کرده و فایل های مهم خود را از درایو C و دکستاپ، به درایو دیگری منتقل کنید. تا قبل از ویندوز ۱۰ ، ویندوز ۸٫۱ برای ابزارهای لمسی خیلی مناسب بود و برنامه های مناسبی هم برای آن وجود داشت . مرحله ۵. پس از اتمام مراحل نصب ، تبلت اندرویدی شما به یک منوی بوت راه پیدا می کند ، جایی که برای تکمیل مراحل بوت ابتدا باید یک سیستم عامل را انتخاب کنید. اگر هنوز هم گزینههای بوت دوگانه را مشاهده نمیکنید، راهاندازی سریع را خاموش کنید.

6- در این مرحله نسخه مورد نظر برای نصب را انتخاب کرده و بر روی Next کلیک نمایید. برای غیر فعالسازی اتصال metered در ویندوز ۱۰ مراحل ذیل را دنبال کنید:۱. یه مژده به دوستان بدم که بروزرسانی ها در ویندوز ۱۰ بسیار نرم تر و راحت تر از ویندوز ۸٫۱ شده است و شما را زجر نمی ده تا لیست بروزرسانی ها رو نشان بده . البته اگر تبلت خاموش باشد و شما در حالت خاموش کی برد را جدا نمایید ، هنگام روشن شدن تغییر صورت نمی گیرد و شما باید از طریق گزینه ای که در بخش Action Center وجود دارد بصورت دستی این تغییرات را انجام دهید .

یا تمام ظرفیت هارد به C اختصاص داده شده یا فضای خالی وجود دارد. اگر هم از چند مانیتور استفاده میکنید، تاریخ و زمان فقط روی مانیتور اصلی نمایش داده میشود و این ناهماهنگی ممکن است کمی آزاردهنده باشد. اگر دستگاه اندرویدیای که تنظیم کردید، دستگاه اصلی شما است پیشنهاد میکنیم این پیشنهاد را قبول کنید. تب Boot را در BIOS پیدا کنید و گزینه Removable Devices را انتخاب کنید تا بتواند فایل های نصب ویندوز ۱۰ را از USB بخواند. از زمان انتشار ویندوز ۱۰ شش سال میگذرد و درحالیکه بسیاری از سیستمعاملهای دیگر بازار در این مدت بازطراحی رابط کاربری را تجربه کردهاند، مایکروسافت به پچهای امنیتی و تغییرات بسیار جزئی بسنده کرد تا برگ برندهی خود را با ویندوز ۱۱ رو کند.انتظار داشتیم که بعد از این همه سال و آن هیاهویی که مایکروسافت برای ویندوز ۱۱ به راه انداخت، با سیستم عامل کاملاً یکپارچه و بیعیب و نقصی روبهرو شویم که از همان ابتدا، پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد؛ اما ویندوز ۱۱ به سبک بسیاری از محصولات مایکروسافت، یک پروژهی ناتمام و در حال پیشرفت بهحساب میآید و قرار است در بهروزرسانیهای آینده بهبود یابد.برای پیبردن به ناقصبودن نسخهی کنونی ویندوز ۱۱، صرفاً باید توجه کنید که قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشنهای اندرویدی در این نسخه از ویندوز فعال نشده است و شاید همین موضوع بسیاری از کاربران را از بهروزرسانی در مقطع فعلی منصرف کند.

در ویندوز ۱۰ ، شرکت ماکروسافت قضیه رو مهم تر می کنه و به قول معروف پیچ رو محکم تر می بنده تا کاربران نتوانند این گزینه را غیر فعال کنند و در اصل امنیت سیستم را حفظ می کند . در این محتوا قصد آموزش نصب ویندوز ۱۰ از روی فلش و DVD را داریم تا Clean Install را مرحله به مرحله با هم پیش ببریم. File Explorer را باز کنید و در آدرس بار عبارت “%HOMEPATH%” را تایپ کنید و اینتر بزنید. گزینه مناسب را برای Region انتخاب کنید و روی Yes بزنید. اگر آماده فعالسازی هستید، Open Activation را در تنظیمات انتخاب کنید.

شبیه ساز اندروید LDPlayer علاوه بر اینکه برای اجرا کردن بازی ها در ویندوز کاربرد دارد، این امکان را به شما می دهد تا بازی ها و برنامه ها را از گوگل پلی دانلود کنید. روش دیگر برای باز کردن این پنجره این است که ابتدا Control Panel را باز کنید و روی گزینه Recovery کلیک کنید و سپس Create a recovery drive را انتخاب کنید. 9. سپس روی گزینه “Command Prompt” کلیک کنید. سپس در نتایج روی Command Prompt کلیک راست کنید و روی گزینه Run as administrator بزنید.

سپس مکان مقصد را انتخاب کنید. 3. اندازه پارتیشن را تعیین کنید. اگر شما از محیط کاربری قدیمی ویندوز احساس خستگی و کسلی می کنید، می توانید از حالت دارک مود ویندوز استفاده کنید که شباهت نزدیکی به نسل جدید گوشی های هوشمند دارد و شما می توانید به سادگی از آن برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید و دیگر چشم های شما احساس خستگی نخواهد داشت. در این مقاله تمام نکات مورد نیاز شما برای رفع مشکل بالا نیامدن ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ ذکر شد. برای پارتیشن بندی بعد از نصب ویندوز ۱۰ دو حالت وجود دارد.

اگر به شبکه سیمی وصل نیستید باید برای انجام تنظیمات اکانت به شبکه وایرلس وصل شوید. اگر میخواهید اکانت لوکال را تنظیم کنید از گوشه سمت چپ گزینه Offline account را انتخاب کنید. ۲۰. اگر میخواید تایم لاین مربوط به تاریخچه فعالیت ها را با دستگاه های دیگر فعال کنید گزینه Yes را بزنید وگرنه No را انتخاب کنید. شاید بهتر باشه قبل از شروع یه تاریخچه از سیستم عامل ویندوز براتون بگم . منظور اینکه فرق نمیکنه چ اندرویدی باشه؟

این پیشنمایش روی شبیهساز اندرویدی در رایانه شما نصب میشود و لیآوت دو صفحهای Duo را در حالت یکپارچه با اندروید استودیو تقلید میکند. روی گوشی اندرویدی آغاز میکنیم. • Outlook: با استفاده از حساب کاربری میتوانید ایمیلهای Outlook را روی گوشی خود دریافت کنید. در واقع این برنامه امکان ارسال نوتیفیکیشن یا اعلان را برای کاربران خود فراهم میکند. در کنار حذفیات و جابهجاییها، تنظیمات گیمینگ اضافه شده است که شامل گزینههایی چون «ایکسباکس گیمبار» برای میانبرهای کنترلر، «کپچر» برای عکس و کلیپ گرفتن از محیط بازی و «گیم مود» برای غیرفعال کردن نصب بهروزرسانی و نوتیفیکیشنها هنگام بازی میشود.تغییر مهم و مطلوب دیگری که در بخش تنظیمات ویندوز صورت گرفته این است که تمام دستهبندیهای کلی مثل سیستم، شبکه و ظاهر ویندوز همیشه در سمت چپ پنجره تنظیمات قابل مشاهده و دردسترس هستند.

مایکروسافت امسال چندین بار ویندوز ۱۱ را بهروزرسانی میکند و قابلیتهای جدید دیگری را به این سیستمعامل میآورد؛ از جمله اپلیکیشن کالیبراسیون HDR ایکسباکس به دسکتاپ اضافه خواهد شد که بهموجب آن اجرای بازیهای قدیمی درون پنجرههای کوچک (Windowed Games) را با تأخیر ورودی اندک، Auto HDR و نرخ نوسازی متغیر (VRR) ممکن میشود. با پرداخت و ارتقای نسخه برنامه می توانید کلید های اضافه تری برای کنترل داشته باشید همچنین امکان شخصی سازی برنامه و فرمان صوتی برای شما فراهم خواهد شد. گزینه Custom: نصب تمیز ویندوز – Clean Install را ارایه میدهد که طی آن باید قبل از ادامه مراحل، پارتیشنی برای فرمت انتخاب کنید.

با کلیک روی Accept به مایکروسافت اجازه میدهید تا با جمع آوری اطلاعات شخصی شما کورتونا را بیشتر شخصی کند. میتواند با نصب قطعه پاور ویندوز فابریک هیوندای امنیت خودروی خود را افزایش دهید. پس توصیه میشود به هیچ عنوان فایروال را غیرفعال نکنید و برای مدیریت بهتر تنظیمات پورت فایروال را به متخصصین این حوزه بسپارید. به عنوان مپال اگر شما یک تبلت Dell از فروشگاه هرجاکالا خریده باشید و بر روی آن ویندوز ۱۰ نصب کرده باشید ، وقتی که کی برد این تبلت به آن وصل است ، ویندوز ۱۰ با کلید استارت و مانند یک سیستم دسک تاپی نمایش داده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید