آموزش تبدیل گوشی به مانیتور کامپیوتر در اندروید

قابلیت Startup Repair از طریق اسکن و ترمیم فایلهای از دست رفته میتواند مشکلات سیستم را برطرف کند. اگر با انجام دستورها و روشهای گفته شده مشکل Startup Repair کامپیوتر بر طرف نشد، در آن صورت میتوانید از جایگزینهای Startup repair استفاده کنید. مثلا CD نجات BitDefender و AVG به طور رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرند (البته نه در ایران). دسته سوم کاربران نیز وجود دارد – گیمرهای مشتاق. I روی صفحه کلید ، تنظیمات Windows را باز کنید.مرحله 2. وقتی تنظیمات ویندوز باز می شود ، دسته Windows Update را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید. وقتی وارد اکانت گوگل خود شدید، میتوانید بدون محدودیت از بلو استکس استفاده کرده و نصب برنامه های اندروید روی ویندوز را انجام دهید.

3- آیا می توانید برنامه های اندروید را در ویندوز 10 اجرا کنید؟ پس از ارتقا به نسخهی جدید ویندوز، معمولا با مشکلاتی در اداپتورهای وای فای و اترنت روبهرو میشوید. این شبیه ساز به طور رایگان قابل دانلود است و با کلیک بر روی این قسمت به سایت اصلی این نرم افزار هدایت خواهید شد و قادر به دانلود آن میشوید. اگر با ERROR 0xc0000001 برخورد کرده اید احتمالاً سیستم کامپیوتری شما دچار مشکل جدی شده است.

استفاده از قابلیت system restore همیشه میتواند یک راه آسان برای برطرف کردن مشکل باشد. اگر پیغامی با این عنوان دریافت کردید: Thie PC doesn’t currently meet Windows 11 system reguirements، یعنی یک یا چند مؤلفهی موردنیاز وجود ندارند و تا زمان حل مشکل نمیتوانید نصب را ادامه دهید.معمولا در بخش setup توضیحات مربوط به مشکلاتی را که مانع از ارتقا میشوند میبینید. در پنجره Troubleshoot گزینه recovery manager را انتخاب کنید و در نهایت system recovery را کلیک کنید تا فرآیند ریکاوری شروع شود. پس از آن تمامی اپلیکیشن ها و بازی های موجود در پلی استور برای دانلود در دسترس شما قرار می گیرند.

اگر شما راه ­اندازی مجدد برای پیدا کردن اسکن برنامه ­ریزی شده را انجام دهید، ، ویندوز حدود ده ثانیه به شما زمان خواهد داد تا اگر تمایل داشتید آن فرمان را کنسل کنید. تنها کافی است باتری را از محل خود برای چند ثانیه جدا کنید و دوباره در همان قسمت قرار دهید؛ فقط مواظب باشید تا تیغه فلزی قرار گرفته روی آن کج در هنگام جداسازی کج نشود.

در صورت استفاده از ابزارهای نصب موجود، ممکن است ستاپ ویندوز ۱۱ به شکل غیرمنتظرهای با کد خطای 0x8007042B 0x4000D یا 0x800700B7 0x2000A متوقف شود که نشاندهندهی وجود فرایند ناسازگار است. به تازگی جدیدترین نسخه از نرم افزار بلواستکس منتشر شده است. ولی لازم به ذکر است که میتوان از نرم افزارهای دیگری مثل Boot Repair Disk برای حل این مشکل استفاده کرد. به این گونه که سیستم بالا نمیآید و با هر بار راه اندازی مجدد ری استارت شده و وارد محیط Startup Repair میشود.

با استفاده از این قابلیت، مشکلاتی مانند فایلهای مفقود شده سیستمی و یا فایلهای خراب شده را که در راه اندازی و بالا آمدن صحیح ویندوز نقش دارند و با خرابی و مشکلدار شدنشان ویندوز بالا نمیآید، برطرف میشود. حالا در کادر جستجو بالای صفحه باز شده، عبارت Windows File Recovery را وارد کرده و سرچ کنید. بر روی گزینه “Startup Repair” کلیک کنید و صبر کنید تا برنامه مشکلات ویندوز را جستجو کرده و بعد از پیدا کردن رفع کند . Task Manager را جستجو کنید و روی اولین نتیجه برای باز کردن اپلیکیشن کلیک کنید.۳. کانکشن VPN را انتخاب کنید.۳.

BlueStacks را مرور کرده و HD-ApkHandler را انتخاب کنید. این ابزار به شما این اجازه را می دهد که سیستم را به چند روز قبل و به زمانی برگردانید که این مشکل به وجود نیامده بود و از آخرین نسخه پشتیبان گیری شده سیستم که بدون مشکل کار می کرد، استفاده کنید. مایکروسافت پیشتر در برنامههایی مانند Office برنامههای خود را تبلیغ کرده بود. اگر اطلاعات ویندوز قبلی برایتان مهم نباشد و از آن ها بکاپ گرفته باشید به سادگی قادر به انجام این کار خواهید بود. مشکل Startup repair کامپیوتر اگر چه جزء مشکلات متداول کامپیوتر نیست، ولی با این حال در برخی مواقع پیش میآید که میتوان به روش زیر آن را برطرف کرد.

روی آیکن شبکه در نوار وظیفه کلیک کنید.۲. تمام اپلیکیشن های اندرویدی مستقیما از طریق آمازون اپ استور روی ویندوز 11 اجرا میشوند. مایکروسافت امکان نصب برنامه های اندروید روی ویندوز 11 را به طور پیش فرض و با استفاده از ترفندی خاصی ارائه کرده اما برای نصب و اجرای برنامه های اندرویدی روی ویندوز 10 این قابلیت از پیش تعیین شده ارائه نمیشود و باید از ترفندهای دیگری استفاده کرد. مایکروسافت به مدل انتشار 2 ارتقاء ویژگی در سال و به روز رسانی تقریبا ماهانه برای رفع اشکالات، رفع اشکالات امنیتی، بهبودها برای ویندوز 10 رفته است.

برای ورود به بخش BIOS باید در حین بوت شدن سیستم دکمه خاصی را از روی صفحه کلید فشار دهید. بعد از ورود به BIOS یا UEFI میتوانید عموما گزینهی Fast Boot را از تب Advanced پیدا کرده و آن را غیر فعال کنید. بعد از ساخت درایو بازیابی و در صورتی که تنظیمات BIOS یا UEFI مادربورد صحیح باشد میتوانید آن را بوت کنید. در طول مقاله امروز ، ما در مورد چندین شبیه ساز از این نوع به شما خواهیم گفت که عملکرد آنها بستگی مستقیم به نیازهای نرم افزاری و ویژگی های تلفن هوشمند دارد. این برنامه بر روی هر نسخه از سیستم عامل اجرا می شود ، با XP3 شروع می شود ، اما سرعت کار مستقیماً با عملکرد رایانه شما متناسب است.

خیلی مواقع ممکن است یک دی وی دی بوتیبل داخل اپتیکال درایور (DVD/RW) روز قبل قرار داده باشید ، فردا که سیستم را روشن می کنید ویندوز بالا نمی آید . به صورت پیش فرض یکسری کار توسط سی دی راه انداز و گزینه Startup Repair برای رفع مشکلات ویندوز انجام می شود . در برخی موارد ممکن است گزینه startup repair را مشاهده نکنید. Install Apk یکی از راه های نصب اپلیکیشن در BlueStacks محسوب می شود. اگر از لپتاپ استفاده میکنید، مشکلات مربوط به باتری میتواند یکی از دلایلی باشد که منجر به بالا نیامدن ویندوز ۱۰ شده است.

نمایشگر دوتایی یکی از این موارد است بهترین برنامه برای تبدیل دستگاه iOS خود به یک نمایشگر ثانویه. آخرین روش این است که ویندوز را مجددا نصب کنید. مجددا روی دکمهی Uninstall کلیک کنید.۶. روی دکمهی Yes کلیک کنید.پس از تکمیل مراحل، ویندوز ۱۱ اداپتورها را مجددا نصب کرده و تنظیمات پیشفرض را بازیابی میکند. روی دکمهی Close کلیک کنید.۱۰. روی دکمهی Next کلیک کنید.۱۰. روی دکمهی End Task کلیک کنید.۶. زیر بخش Free up space now، گزینهی Delete previous versions of Windows را فعال کنید.۶. سپس باید با مراجعه به بخش Settings ویندوز 10 مراحل زیر را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید